Řízení kvality

Naším cílem je dodávat odběratelům kvalitní přísady včetně dokonalého servisu tak,

aby s jimi vyráběné výrobky za přispění firemního know-how byly kvalitní,
prodejné a aby odběratelům přinášely požadovaný ekonomický efekt.

Kontrola surovin

 

Veškeré dodávané přísady prochází přísnou kvalitativní kontrolou včetně nakupovaných surovin od ověřených renomovaných dodavatelů. Moderní strojové zařízení, dokonalá hygiena výroby a skladování, laboratorní kontrola, používání osvědčených a neustále kontrolovaných receptur výroby, přísad – to všechno je v souladu s certifikací podle norem kvality IFS Food Version 7.

Kontrola kvalty výrobního procesu

 

Používání nejkvalitnějších přísad nakupovaných s kvalitativním zárukami u předních výrobců, ověřené receptury, dokonalá kontrola výrobního procesu, laboratorní kontrola, hygiena výroby, systém řízení jakosti výroby, moderní strojní zařízení – to vše je v souladu s požadavky na certifikaci IFS Food Version 7 výrobního závodu Progast, tím je zaručena prvotřídní kvalita dodávaných přísad.

 

Konkrétní zavádění nových druhů přísad, dozor na jejich používáním u odběratelů, vývoj nových receptur masných výrobků a konzerv a výrobních postupů, pomoc při řešení technologických úkolů u zákazníků zabezpečují technologičtí pracovníci, a to i operativně na základě trvalého vzájemného kontaktu s odběrateli.

© 2024, Progast, All Rights Reserved