Společnost PROGAST

 

TRADICE OD ROKU 1991

Od svého založení se orientujeme na všechny zpracovatele masa, velko i malovýrobce masných výrobků, konzerv a výrobců polotovarů. Dodáváme výrobky velko i maloodběratelům jak z vlastních skladů, tak prostřednictvím dealerské sítě nejen doma, ale i v zahraničí.

 

NEJMODERNĚJŠÍ TRENDY A TECHNOLOGIE

Klademe důraz na neustálý kontakt se zákazníky, přičemž se snažíme plnit veškeré jejich potřeby soustavnou aplikací nejmodernějších trendů, potravinářských technologií a gastronomických postupů v každodenní praxi při vývoji a nákupu ingrediencí.

 

KOMPLETNÍ TECHNOLOGICKÝ SERVIS

Zákazníkům poskytujeme technologický servis formou vypracovávání a předkládání receptur, zaučujeme personál zákazníka přímo ve výrobním podniku, případně formou školení, konzultací apod. Na přání zákazníka vypracováváme nové technologické postupy a výrobní programy (např. programy zefektivňování výroby, dietní a dětské výrobky, nové výroby všeobecně, bioprogram apod.).

 

STRIKTNÍ KONTROLA KVALITY

Všechny dodávané přísady prochází přísnou kvalitativní kontrolou včetně nakupovaných surovin od ověřených renomovaných dodavatelů.

 

 

 

KONCENTRACE NA VÝVOJ A KVALITU

Klademe velký důraz na vývoj a laboratorní kontrolu vstupních surovin i hotových výroků. K tomuto účelu slouží naše laboratorní zařízení, které denně kontroluje kvalitu produktů po mikrobiální, chemické i fyzikální stránce.

 

CERTIFIKACEMI PODLOŽNEÁ KVALITA

Moderní strojové zařízení, dokonalá hygiena výroby a skladování, laboratorní kontrola, používání osvědčených a neustále kontrolovaných receptur výroby, přísad – to vše je v souladu s certifikací podle norem kvality IFS Food Version 7, EN ISO 9001:2016 a pod systémem kontroly HACCP.

Vážit – měřit – počítat – poznat – kontrolovat – hodnotit

To jsou naše zásady, kterými se řídíme.

Naším cílem je být úspěšným dodavatelem
 přísad pro spokojené zákazníky.

 

© 2024, Progast, All Rights Reserved