ADŽIKA

Aromatická mírně pikantní směs sladké a pálivé papriky, česneku, koriandru, sumachu, kopru a vonných bylinek pro přípravu pečených a grilovaných mas a ryb, zeleninových a mletých masových pokrmů.

AMAZONIA GRIL

Jemná aromatická směs pepřů a bylinek k ochucení steaků, pečených a rožněných mas.

ARGENTINA

Jemně pikantní směs drcených pepřů k ochucení steaků, nakládání masa a přípravě minutkových pokrmů.

ASÁDO

Jemná aromatická směs sušené zeleniny a koření k ochucení omáček, salátů, masa a ryb.

BABY GRIL

Příjemně vonící nepálivá směs koření, sušené mleté zeleniny a bylinek pro všestranné použití, zejména do dietních pokrmů a dětských jídel.

BRAMBORÁK

Mletá aromatická směs koření a bylin k ochucení bramboráku, polévek a ostatních bramborových pokrmů.

BRAZILSKÁ SMĚS

Jihoamerická kořenicí směs s hrubým zrnem soli, pepře, česnekem, cibulí a špetkou hřebíčku vhodná na pečení a grilování vepřových a hovězích steaků.

BYLINKOVÉ MÁSLO

Bylinková směs pro přípravu bylinkového másla, polévek, studených smetanových omáček, pomazánek, zeleninových salátů a mletých mas.

CIBULOVÝ PEPŘ

Kořenicí sůl se zadržovačem šťávy se silnou kořeněnou chutí cibule a pepře vhodná na grilování, pečení, dušená masa a zeleninu.

CURRY

Lehce pikantní kořenicí směs kurkumy, koriandru, hořčice, řeckého sena, pepře, římského kmínu a zázvoru k ochucení polévek, omáček a drůbeže.

ČEVABČIČI

Aromatická směs výrazné chuti balkánského typu, k ochucení pokrmů z mletého masa.

ČUBRICA

Oblíbená směs koření balkánské kuchyně se saturejkou a pískavicí pro přípravu pomazánek, polévek a luštěninových, zvláště fazolových pokrmů.

GARAM MÁSALA

Indická aromatická směs koření. Doporučujeme přidávat až v konečné fázi přípravy, dodá výrazné aroma a vytvoří pikantní povlak na povrchu připravovaného pokrmu.

GURMÁN PROGAST

Kořenicí směs se sušenou zeleninou k ochucení polévek, omáček, masitých, zeleninových a vaječných pokrmů.

CHMELI - SUNELI

Kořenicí směs vonných bylinek z arménské a gruzínské kuchyně pro přípravu polévek, pomazánek, salátů, k nakládání všech typů mas, ale i na mletá a dušená masa.

PARTY MIX DEKOR

Dekorační kořenicí směs k ochucení a dekorování tepelně upraveného masa. Lze kombinovat s jakoukoli jinou kořenicí směsí nebo marinádou.

PARTY MIX PAPRIKA

Hrubá papriková kořenicí směs k ochucení a dekorování marinovaného pečeného nebo grilovaného masa.

PARTY MIX PEPŘ

Pikantní hrubozrnná kořenicí směs drcených pepřů, hořčice a papriky k ochucení a dekorování marinovaného pečeného nebo grilovaného masa.

PAŘÍŽSKÝ PEPŘ

Kořenicí směs bez soli pro přípravu minutek z hovězího, vepřového, kuřecího masa a ryb. Směs lze použít při smažení, pečení, ale i nakládání masa, sýrů (hermelín), uzenin (utopenci).

PAŠERÁCKÝ GRIL

Aromatická nepálivá směs koření k ochucení grilovaného a rožněného masa. Obsahuje kurkumu a sezamové semínko.

PIZZA KOŘENÍ

Aromatická směs sušených bylin a jemně mletého koření vhodná na pizzu, rajčatové a těstovinové omáčky.

PROVENSÁLSKÉ KOŘENÍ

Aromatická směs sušených bylin k ochucení a nakládání grilovaného masa a dušené zeleniny.

SALÁTOVÉ KOŘENÍ

Harmonická směs mletého koření a bylin pro přípravu zeleninových a těstovinových salátů, jogurtových, majonézových dresingů a octových zálivek.

STEAKOVÁ SMĚS

Hrubozrnná kořenicí směs pikantní chuti pro přípravu steaků v minutkové kuchyni.

VIRGIN

Hrubozrnná směs ostře kořenné chuti s černým drceným pepřem, paprikovými plátky, hořčicí, petrželí, cibulí a koriandrem na vepřové a hovězí maso, drůbež a ryby.

ZAZIKY

Řecká harmonická směs mletého koření a bylin vhodná do jogurtových, smetanových a majonézových zálivek určených k ochucení zeleninových salátů.